{{ product.name }}
SKU: {{ selectedProduct.product_code }}
Not available for online purchase*
- Specifications
- Guides & Documents
- Approval Information
- Warranty
Specifications
| Width | 480mm |
| Warranty | 10 Year Warranty |
| Range | AquaMAX Pro-tec |
| Product Type | Hot Water System |
| Brand | AquaMAX Pro-Tec |
| Height | 1250mm |
| Finish | Matte |
| Depth | 515mm |
| Connection | Electric |
| Colour Options | White |
| Capacity | 125L |