{{ product.name }}
SKU: {{ selectedProduct.product_code }}
Not available for online purchase*
- Specifications
- Guides & Documents
- Approval Information
- Warranty
Specifications
| Accessible Compliant | No |
| Ambulant Compliant | No, Yes |
| Brand | PARISI |
| Depth | 388mm |
| Height | 267mm |
| Material | Stainless Steel (304) |
| Mounting | Wall Hung |
| Product Type | Bottle Trap |
| Shape | Round |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Width | 60mm |
Guides & Documents
Approval Information
| WELS Registration | N/A |