{{ product.name }}
SKU: {{ selectedProduct.product_code }}
Not available for online purchase*
- Specifications
- Guides & Documents
- Approval Information
- Warranty
Specifications
| Width | 351mm |
| Warranty | 12 Year Warranty |
| Range | Infinity |
| Product Type | Hot Water System |
| Brand | Rinnai |
| Height | 531mm |
| Finish | Matte |
| Depth | 202mm |
| Connection | Natural Gas |
| Colour Options | White |
| Capacity | 26L |
| Preset | 60° |