{{ product.name }}
SKU: {{ selectedProduct.product_code }}
Not available for online purchase*
- Specifications
- Guides & Documents
- Approval Information
- Warranty
Specifications
| Width | 470mm |
| Warranty | 12 Year Warranty |
| Range | Infinity |
| Product Type | Hot Water System |
| Brand | Rinnai |
| Height | 600mm |
| Finish | Matte |
| Depth | 271mm |
| Connection | Natural Gas |
| Colour Options | White |
| Capacity | 32L |
| Preset | 50° |