{{ product.name }}
SKU: {{ selectedProduct.product_code }}
Not available for online purchase*
- Specifications
- Guides & Documents
- Approval Information
- Warranty
Specifications
| Brand | Westinghouse |
| Colour Options | Stainless Steel |
| Depth | 598mm |
| Finish | Brushed |
| Function | 5 Function |
| Height | 820mm, 850mm |
| Material | Stainless Steel (304) |
| Product Type | Dishwasher |
| Range | Westinghouse |
| Shape | Rectangle |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Wels Registration | D02403 |
| Weight | 49kg |
| Width | 598mm |
Guides & Documents
Approval Information
| WELS Registration | D02403 |