{{ product.name }}
SKU: {{ selectedProduct.product_code }}
Not available for online purchase*
- Specifications
- Guides & Documents
- Approval Information
- Warranty
Specifications
| Wels Registration | L06569 |
| Weight | 35kg |
| Water Inlet | Back Entry |
| Warranty | 10 Year Warranty |
| Toilet Seat | Slim Seat |
| Height | 460mm |
| Width | 345mm |
| Projection | 515mm |
Guides & Documents
Approval Information
| WELS Registration | L06569 |
| WaterMark Licence | 025896 |
Warranty
Spare Parts
Accessories
-
Seat
-
Cistern
-
Buttons