{{ product.name }}
SKU: {{ selectedProduct.product_code }}
Not available for online purchase*
- Specifications
- Guides & Documents
- Approval Information
- Warranty
Specifications
| Wels Registration | L06572 |
| Weight | 35kg |
| Water Inlet | Back Entry |
| Warranty | 10 Year Warranty |
| Toilet Width | 365mm, 365mm |
| Toilet Seat | Slim Seat |
| Rim Configuration | Rimless |
| Projection | 530mm |
Guides & Documents
Approval Information
| WELS Registration | L06877 |
| WaterMark Licence | 025896 |
Warranty
Spare Parts
Accessories
-
Seats
-
Cisterns
-
Buttons