{{ product.name }}
SKU: {{ selectedProduct.product_code }}
Not available for online purchase*
- Specifications
- Guides & Documents
- Approval Information
- Warranty
Specifications
| Width | 800mm |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Range | Tondo |
| Product Type | LED Mirror |
| Mounting | Wall Mount |
| Height | 800mm |
| Finish | Polished |
| Depth | 35mm |
| Colour Options | Chrome |
Guides & Documents
Approval Information
| WELS Registration | N/A |