{{ product.name }}
SKU: {{ selectedProduct.product_code }}
Not available for online purchase*
- Specifications
- Guides & Documents
- Approval Information
- Warranty
Specifications
| Width | 232mm |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Range | PARISI |
| Product Type | Flush Button |
| Mounting | Wall Mount |
| Material | ABS Plastic |
| Height | 148mm |
| Finish | Brushed |
| Depth | 8mm |
| Colour Options | Brushed Nickel |