{{ product.name }}
SKU: {{ selectedProduct.product_code }}
Not available for online purchase*
- Specifications
- Guides & Documents
- Approval Information
- Warranty
Specifications
| Brand | Technika |
| Oven Capacity | 62L |
| Colour Options | Stainless Steel, Black |
| Connection | 15 AMP Plug |
| Depth | 570mm |
| Finish | Polished, Brushed |
| Function | 5 Function |
| Height | 590mm |
| Material | Stainless Steel (304), Glass |
| Product Type | Oven |
| Range | Bellissimo |
| Shape | Square |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Width | 595mm |
Guides & Documents
Approval Information
| WELS Registration | N/A |
Warranty
Technika WarrantyAccessories
-
Ovens