{{ product.name }}
SKU: {{ selectedProduct.product_code }}
Not available for online purchase*
- Specifications
- Guides & Documents
- Approval Information
- Warranty
Specifications
| Brand | Westinghouse |
| Colour Options | Stainless Steel, Black |
| Finish | Polished, Brushed |
| Material | Glass, Stainless Steel (304) |
| Product Type | Oven |
| Range | Westinghouse |
| Shape | Rectangle |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Width | 900mm |
| Depth | 600mm |
| Height | 596mm |
Guides & Documents
Approval Information
| WELS Registration | N/A |