{{ product.name }}
SKU: {{ selectedProduct.product_code }}
Not available for online purchase*
- Specifications
- Guides & Documents
- Approval Information
- Warranty
Specifications
| Brand | Westinghouse |
| Colour Options | Stainless Steel |
| Finish | Brushed |
| Material | Stainless Steel (304) |
| Product Type | Cooktop |
| Range | Westinghouse |
| Shape | Rectangle |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Width | 570mm |
| Depth | 490mm |
| Height | 55mm |
Guides & Documents
Approval Information
| WELS Registration | N/A |
Accessories
-
Cooktops
-
Euro Appliances 60cm Stainless Steel Gas Cooktop - (ECT60WCX)
-
Technika 90cm Black Glass Gas Cooktop - (H950STBGFPRO)
-
Technika 90cm Dual Fuel Upright Cooker - (TU950TME8)
-
Technika Bellissimo 60cm Stainless Steel Gas Cooktop - (TB64GWFSS-4)
-
Westinghouse 90cm 5 Burner Black Ceramic Glass Gas Cooktop - (WHG959BD)
-